Broşür & Katalog Tasarımı

Web tasarımıtasarım fikirlerinin estetik bir bakış açısıyla, bir amaç için ve belirli kriterler ile yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulanmasına dönüşmesi işlemlerine verilen addır.

Arama Motoru Optimizasyonu ‘’Search Engine Optimization (SEO)’’ Arama motorlarının, sıralama algoritmalarına yönelik yapılan çalışmaları ifade etmektedir.

Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir.

İşletmeniz için muhteşem bir logoyu hak ediyorsunuz. Firmanızın için profesyonel ve özgün logo tasarımları yapıyoruz. Bir çok firmanın kurumsal markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde.

Gerçek müşteri kitlenizi hedefleyen bir katalog ve broşür tasarımı ile görsel bir stil oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Janti Bilişim ile harika oluşturulmuş katalog tasarımı, kitlenizi etkiliyor ve potansiyel alıcılar ve kullanıcılar arasında ilgi uyandırıyor. Mükemmel görsel tasarımlar ile unutulmaz bir marka ve güven yaratabilecek bir katalog tasarımı için Janti Bilişim tasarım ekibi hazır ve sizi bekliyor.

Harika görsellerden, uygun dağıtılmış ve iyi tanımlanmış açıklamalardan, vurgulayıcı mesajlardan oluşan katalog ve broşür tasarımı.Janti Bilişim, etkili, profesyonel ve tecrübeli ekibi ile bunu gerçekleştirebilir.

Kataloglar ve broşürler benzersiz bir baskı projesidir. Katalog ve broşürler doğrudan müşteri kitlenize ulaşır. Kaliteli ve görsel tasarım olarak mükemmel hazırlanmış broşür ve katalog tasarımı iş sunumlarınızda işletmenizin ürün ve hizmet tanıtımlarında en büyük yardımcınızdır.

Broşür ve Katalog tasarımlarının etkili olabilmesi için, görsel olarak çekici olması ve açık bir mesaj iletmesi gerekir. Janti Bilişim tasarım ekibimiz, her bir ürün veya hizmetinizi heyecan verici ve unutulmaz bir düzen içinde sunmak için sizinle bir bütün olarak birlikte çalışır. Katalog yada broşür tasarımınız tamamlandığında işinizi sergileyen olağanüstü bir satış aracına dönüşür.

Bugünün teknolojisinde ürün ve hizmetleri sergileyebilmek, tanıtabilmek için birçok firmanın kurumsal web siteleri aracılığıyla indirilebilen PDF broşürlerine veya dijital (online) olarak görüntülenebilen kataloğa ihtiyacı var. Janti Bilişim broşür ve kataloglarınızı dijital ortamda müşterilerinize kusursuzca sunmanıza yardımcı olur.

Gerçek müşteri kitlenizi hedefleyen bir katalog ve broşür tasarımı ile görsel bir stil oluşturmanıza yardımcı oluyoruz..

Profesyonel Katalog ve Broşür Tasarımı

Janti Bilişim, her müşteri kataloğunu şablona dayalı olarak değil, sıfırdan üretir. Hedef pazar, endüstri, rekabet ve stil ihtiyaçlarınız hakkında sizlerle görüşmeler yapıyor ve sizin için en uygun olanı tasarlıyoruz. Katalog ve broşür içeriğinizi hazırlarken size yol göstererek maliyetlerinizi en aza indirgiyoruz. Müşterilerimizle uzun süreli bir ilişki kurmak istiyoruz, bu yüzden proje çalışmalarımızın etkili ve ideal şekilde tasarlanması en önemli önceliğimizdir.

Katalog tasarımlarımız basılı satış araçları veya online  e-ticaret siteleri olarak çalışır. Türkiye çapında şirketler ve kuruluşlar için katalogların basımını tasarlıyor, ve içeriklerini oluşturuyoruz.

KAtalog ve broşür tasarımı sadece görsel algı olarak değil, her sayfasında detaylara dikkat çeken tasarımlar ile projelendirilirler. Janti Bilişim broşür ve katalog tasarımında ihtiyaç duyulan uzmanlık ve tecrübeye sahiptir. Başarılarınıza yardım etmek için buradayız.

Dijital Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Web sitesi ve uygulama tasarımı, bir projenin ilk aşamalarında gerçekleştirilen tüm sıkı çalışmaların somut gerçekliğe dönüştüğü yerdir. Tüm platformlarda web sitenizin zirvelere ulaşmasına yardımcı olacak projeler oluşturmak için buradayız.
Detaylı Gör

Web Yazılım

Farklı kodlama dillerinde projeler üretiyor ve markanızı büyütmek için mükemmel teknolojiyi kullanıyoruz. Janti Bilişim ile projelerinizin zeminden en tepeye kadar kusursuzca inşa edileceğinden emin olabilirsiniz.
Detaylı Gör

Mobil Uygulama

Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir. Uygulamalarınız için yasal lisanslama ihtiyaçlarınız için bile önerilerimiz var. Bir sonraki mobil uygulamanız için anahtar teslim bir çözüm sunalım ve geliştirelim.
Detaylı Gör

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Ücretsiz potansiyel müşteriler en iyi potansiyel müşteridir ve organik SEO bunu gerçeğe dönüştürür. Organik SEO, kavramı ajansımızın temel bir bileşeni olmuştur. Google'da zirveye ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi birikimi projelerinize yansıtalım.
Detaylı Gör

Kurumsal Kimlik

Markanızı bir sonraki büyüme düzeyine taşıyın. Şirketinizin markalama yönergelerini birlikte belirleyerek, firmanız için benzersiz bir kişilik oluşturmak için çalışıyoruz. İsminizdeki duyguları tasarımlarımız ile kurumsal kimliğinize taşımaya biz hazırız, siz hazır mısınız?
Detaylı Gör

Logo Tasarımı

İşletmeniz için muhteşem bir logoyu hak ediyorsunuz. Firmanızın için profesyonel ve özgün logo tasarımları yapıyoruz. Bir çok firmanın kurumsal markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde.
Detaylı Gör

Broşür & Katalog Tasarımı

Gerçek müşteri kitlenizi hedefleyen bir katalog ve broşür tasarımı ile görsel bir stil oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Şirketler ve kuruluşlar için katalogların basımını tasarlıyor, ve içeriklerini oluşturuyoruz.
Detaylı Gör

Domain & Hosting

Üstün performans, güvenlik ve otomatik ölçeklendirme ile web hosting çözümleri sunuyoruz. Benzersiz İhtiyaçlarınız İçin Yüksek Güçlü Web Hosting!
Detaylı Gör

Diğer Hizmetlerimiz

...
Detaylı Gör

Bilgi Teknoloji Hizmetleri

Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti

Sistem Destek Hizmetleri (Kurumsal Bakım Anlaşması) süreç ve kapsamlarına genel bakış. Sistem destek hizmetleri ve hizmet kapsamları.
Detaylı Gör

Bulut Çözümleri

Bulut, maliyet tasarrufu, yüksek erişilebilirlik ve sistem kaynak ihtiyaçlarında esneklikte büyük avantajlar sunar. Kaynaklarınızı bu yenilikçi platforma taşımanıza yardımcı oluyoruz.
Detaylı Gör

Profesyonel Hizmetler

İşletmeniz için doğru teknolojiyi seçmek için yanınızdayız. Uzmanlarımız, maliyetleri optimize etmenize, riskleri azaltmanıza ve BT yatırımlarınızda hızlı bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olsun.
Detaylı Gör