BT Yönetilebilir Hizmetler

Web tasarımıtasarım fikirlerinin estetik bir bakış açısıyla, bir amaç için ve belirli kriterler ile yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulanmasına dönüşmesi işlemlerine verilen addır.

Arama Motoru Optimizasyonu ‘’Search Engine Optimization (SEO)’’ Arama motorlarının, sıralama algoritmalarına yönelik yapılan çalışmaları ifade etmektedir.

Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir.

İşletmeniz için muhteşem bir logoyu hak ediyorsunuz. Firmanızın için profesyonel ve özgün logo tasarımları yapıyoruz. Bir çok firmanın kurumsal markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde.

Janti Bilişim, sisteminizin her zaman çalışır durumda olmasını ve çalışanlarınızın verimliliğini artırmak için sürekli önleyici bakım ile zamanında teknik destek sağlar.

BT yönetilebilir hizmetler, iş sorumluluklarında ve fonksiyonlarında dış kaynak yönetiminin uygulanmasıdır. Aynı zamanda operasyonları iyileştirmek ve BT giderlerini azaltmak için ideal bir yöntemdir.

Janti Bilişim, operasyonlarınızı yönetmek ve bilgi teknolojileri giderlerinizi azaltmak için burada..

Birçok teknolojinin kullanımı kolaylaşsa bile, iş teknolojisi sistemlerinin genel yönetimi günümüzde işletmelerin başarısı için daha karmaşık ve daha önemli hale gelmiştir.

Teknolojiyi rekabet avantajına dönüştürün. Teknoloji sistemleri doğru bir biçimde yönetilirse, işletmenize daha az maliyet yatırımları sunarken diğer taraftan da sektörünüzde rekabet avantajı sağlayarak kârınıza daha fazla kâr katmanıza olanaklar tanır.Janti Bilişim, BT yatırımlarındaki masraflarınızı azaltmanıza yardımcı olurken diğer taraftan da teknoloji operasyonlarınızı iyileştirmek için burada.

BT Yönetilebilir Hizmetler süreç ve kapsamlarına genel bakış:

Yardım Masası

Janti Bilişim, sistem ağınızı ve teknoloji varlıklarınzı yönetmenin günlük sorumlarını üstlenerek size daha fazla zaman kazandırmayı hedefler. Kullanıcılar ile sistem arasındaki iletişim sağlanılması ve kullanıcı sorunlarının çözümlerini kapsar.

Önleyici Bakım Hizmetleri

Janti Bilişim, tüm cihazlarınızı ve altyapınızı izleyecek ve yönetecektir. Bu kapsamda kullanılan araçlarımız, sorunları kesintiye uğramadan önce tespit etmemizi sağlar. BT altyapısı, sürekli izlenmeli ve sürdürülmelidir. Janti Bilişim ortamınızı her zaman izler ve ağınızın sorunsuz çalışmasını ve çalışanlarınızın iş sürekliliğini sağlamak için gerekli tüm koruyucu bakımları gerçekleştirir.

Veri Yönetimi ve Yedekleme

İnsanların ve paranın yanında, şirket verileriniz muhtemelen en önemli varlığınızdır. Janti Bilişim, verilerinizin güvenceye alınmasını, korunmasını ve  yedeklenmesini sağlamak için gerekli olan uzmanlığa sahiptir. Herhangi bir olumsuz durum oluşması durumunda verilerinize sağlıklı erişebilirlik için buradayız.

Telefon ve Uzak Bağlantı Destek Hizmetleri

Tüm teknik sorularınızı yanıtlamak ve çözmek için tek bir telefon görüşmesi yapın. Bilgi teknolojisi, sorunsuz bir şekilde birlikte çalışması gereken donanım, yazılım ve iletişim sistemlerinden oluşur. İş sürekliliğiniz için ihtiyacınız olan yardıma ulaşabilmek için tek yapmanız gereken Janti Bilişimi aramanız.

Sanal CEO ve Danışmanlık

Günlük bakım önemlidir ancak şirket yöneticilerinin uzun vadeli hedefleri ve planları göz önünde bulundurmaları hayati önem taşımaktadır. Janti Bilişim, teknolojideki son gelişmeleri ve şirketinizin güncelliğini korumanızı ve teknoloji yatırımlarınızdan en iyi geri dönüşü elde etmenizi sağlayacak.

Bilgi Teknoloji Hizmetleri

BT Yönetilebilir Hizmetler

Janti Bilişim, sisteminizin her zaman çalışır durumda olmasını ve çalışanlarınızın verimliliğini artırmak için sürekli önleyici bakım ile zamanında teknik destek sağlar.
Detaylı Gör

Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti

Sistem Destek Hizmetleri (Kurumsal Bakım Anlaşması) süreç ve kapsamlarına genel bakış. Sistem destek hizmetleri ve hizmet kapsamları.
Detaylı Gör

Yedekleme ve Güvenlik

Güvenlik, yedekleme ve felaket kurtarma: BT kaynaklarının bilgilerinizi korumak için sunduğu bir stratejinin parçasıdır.
Detaylı Gör

Bulut Çözümleri

Bulut, maliyet tasarrufu, yüksek erişilebilirlik ve sistem kaynak ihtiyaçlarında esneklikte büyük avantajlar sunar. Kaynaklarınızı bu yenilikçi platforma taşımanıza yardımcı oluyoruz.
Detaylı Gör

Sanallaştırma ve Veri Yönetimi

Sanallaştırma, yıllar içinde ortaya çıkan en önemli ve yararlı yeniliklerden biridir.Janti Bilişim, teknoloji yatırımınızdan daha fazla yararlanabilmeniz için bir dizi sanallaştırma çözümleri sunar.
Detaylı Gör

Profesyonel Hizmetler

İşletmeniz için doğru teknolojiyi seçmek için yanınızdayız. Uzmanlarımız, maliyetleri optimize etmenize, riskleri azaltmanıza ve BT yatırımlarınızda hızlı bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olsun.
Detaylı Gör

Dijital Hizmetler

Web Tasarım

Web sitesi ve uygulama tasarımı, bir projenin ilk aşamalarında gerçekleştirilen tüm sıkı çalışmaların somut gerçekliğe dönüştüğü yerdir.
Detaylı Gör

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Ücretsiz potansiyel müşteriler en iyi potansiyel müşteridir ve organik SEO bunu gerçeğe dönüştürür. Google'da zirveye ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi birikimi projelerinize yansıtalım.
Detaylı Gör

Domain & Hosting

Üstün performans, güvenlik ve otomatik ölçeklendirme ile web hosting çözümleri sunuyoruz. Benzersiz İhtiyaçlarınız İçin Yüksek Güçlü Web Hosting!
Detaylı Gör