Profesyonel Hizmetler

Web tasarımıtasarım fikirlerinin estetik bir bakış açısıyla, bir amaç için ve belirli kriterler ile yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulanmasına dönüşmesi işlemlerine verilen addır.

Arama Motoru Optimizasyonu ‘’Search Engine Optimization (SEO)’’ Arama motorlarının, sıralama algoritmalarına yönelik yapılan çalışmaları ifade etmektedir.

Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir.

İşletmeniz için muhteşem bir logoyu hak ediyorsunuz. Firmanızın için profesyonel ve özgün logo tasarımları yapıyoruz. Bir çok firmanın kurumsal markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde.

İşletmeniz için doğru teknolojiyi seçmek için yanınızdayız. Teknoloji yatırımlarınız yanlış seçim yapabilmeniz halinde kafa karıştırıcı ve maliyetli olabilir. Uzmanlarımız, maliyetleri optimize etmenize, riskleri azaltmanıza ve BT yatırımlarınızda hızlı bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olsun.

İş ağları, zaman zaman yükseltmeleri ve yeniden tasarımı gerektirir. Teknoloji değiştikçe, işletmeler büyüdükçe ve geliştikçe, bilgi teknolojisinin sadece bir şirket için uygun olmasını değil, teknolojinin stratejik bir avantaj haline gelmesini sağlamak için sağlam bir stratejik tavsiye gereklidir.

Stratejik Planlama

Şirketler genişleme, yeni tesisler ve diğer stratejik kararları dikkate aldıkça,Janti Bilişim, uygun yazılım uygulamalarının, ağ altyapısının, güvenlik ve veri yönetiminin müşterimize en uygun düzeyde nasıl fayda sağlayacağını belirlemede önemli bir çözüm ortağıdır.

Ağ Tasarımı ve Uygulaması

Janti Bilişim, bir firmanın teknoloji altyapısının güvenli, yedekli olmasını ve şirket büyüdükçe kolayca ölçeklenip büyüyebilmesini sağlayan basit ağ tasarımı uygulamalarını sunar. BT danışmanları bütçeyi, iş planını ve mevcut teknoloji durumunu göz önünde bulundurur.

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Bazen sistem yapısındaki sorunları önlemeye çalıştıkça, bazen arızalar kaçınılmaz olabilir. Herhangi bir sigorta gibi, iyi bir Felaket Kurtarma planı da sunucunuzun başarısız olmasına veya şirketiniz bir yangının, bir depremin ya da başka bir önemli felaket olayının yaşanmasına rağmen faaliyete devam etmesini sağlamanın bir yoludur.

Güvenlik Servisi

Güvenlik, teknik çözümler, kapsamlı prosedürler ve titiz eğitim gerektiren çok seviyeli bir çabadır. Janti Bilişim, verilerinizin korunduğundan ve firmanızın güvenlik düzeylerine uygun olduğundan emin olmak için tüm yönleriyle veri güvenliğini ele alacaktır.

Bilgi Teknoloji Hizmetleri

BT Yönetilebilir Hizmetler

Janti Bilişim, sisteminizin her zaman çalışır durumda olmasını ve çalışanlarınızın verimliliğini artırmak için sürekli önleyici bakım ile zamanında teknik destek sağlar.
Detaylı Gör

Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti

Sistem Destek Hizmetleri (Kurumsal Bakım Anlaşması) süreç ve kapsamlarına genel bakış. Sistem destek hizmetleri ve hizmet kapsamları.
Detaylı Gör

Yedekleme ve Güvenlik

Güvenlik, yedekleme ve felaket kurtarma: BT kaynaklarının bilgilerinizi korumak için sunduğu bir stratejinin parçasıdır.
Detaylı Gör

Bulut Çözümleri

Bulut, maliyet tasarrufu, yüksek erişilebilirlik ve sistem kaynak ihtiyaçlarında esneklikte büyük avantajlar sunar. Kaynaklarınızı bu yenilikçi platforma taşımanıza yardımcı oluyoruz.
Detaylı Gör

Sanallaştırma ve Veri Yönetimi

Sanallaştırma, yıllar içinde ortaya çıkan en önemli ve yararlı yeniliklerden biridir.Janti Bilişim, teknoloji yatırımınızdan daha fazla yararlanabilmeniz için bir dizi sanallaştırma çözümleri sunar.
Detaylı Gör

Profesyonel Hizmetler

İşletmeniz için doğru teknolojiyi seçmek için yanınızdayız. Uzmanlarımız, maliyetleri optimize etmenize, riskleri azaltmanıza ve BT yatırımlarınızda hızlı bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olsun.
Detaylı Gör

Dijital Hizmetler

Web Tasarım

Web sitesi ve uygulama tasarımı, bir projenin ilk aşamalarında gerçekleştirilen tüm sıkı çalışmaların somut gerçekliğe dönüştüğü yerdir.
Detaylı Gör

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Ücretsiz potansiyel müşteriler en iyi potansiyel müşteridir ve organik SEO bunu gerçeğe dönüştürür. Google'da zirveye ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi birikimi projelerinize yansıtalım.
Detaylı Gör

Domain & Hosting

Üstün performans, güvenlik ve otomatik ölçeklendirme ile web hosting çözümleri sunuyoruz. Benzersiz İhtiyaçlarınız İçin Yüksek Güçlü Web Hosting!
Detaylı Gör