Sanallaştırma ve Veri Yönetimi

Web tasarımıtasarım fikirlerinin estetik bir bakış açısıyla, bir amaç için ve belirli kriterler ile yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulanmasına dönüşmesi işlemlerine verilen addır.

Arama Motoru Optimizasyonu ‘’Search Engine Optimization (SEO)’’ Arama motorlarının, sıralama algoritmalarına yönelik yapılan çalışmaları ifade etmektedir.

Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir.

İşletmeniz için muhteşem bir logoyu hak ediyorsunuz. Firmanızın için profesyonel ve özgün logo tasarımları yapıyoruz. Bir çok firmanın kurumsal markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde.

Sanallaştırma, yıllar içinde ortaya çıkan en önemli ve yararlı yeniliklerden biridir. Janti Bilişim, teknoloji yatırımınızdan daha fazla yararlanabilmeniz için bir dizi sanallaştırma çözümleri sunar. Sanallaştırmayı kullanarak BT kaynaklarınızın ve uygulamalarınızın verimliliğini ve erişilebilirliğini artırın.

Sanallaştırma, sanal uygulamalar, sunucular, depolama ve ağlar gibi bir şeyin yazılım tabanlı veya sanal bir sunumunu oluşturma sürecidir. Tüm büyüklükteki işletmeler için verimliliği ve çevikliği artırırken BT harcamalarını azaltmanın en etkili yoludur.

Sanallaştırmanın Faydaları

Sanallaştırma, önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlarken BT çevikliğini, esnekliğini ve ölçeklenebilirliğini artırabilir. Daha fazla iş yükü mobilitesi, daha yüksek performans ve kaynakların kullanılabilirliği, otomatik operasyonlar, bunların BT’yi daha basit bir şekilde yönetmesi, işletmesi ve daha az maliyetli hale getirmesi sanallaştırmanın yararlarıdır.

Sanallaştırma uygulamaların ve kaynakların daha hızlı sağlanması ve daha fazla iş sürekliliği sağlarken felaket kurtarma seneryolarında da büyük avantajlar getirir.

  • Mevcut kaynaklarınızdan daha iyi yararlanın.
  • Fiziksel altyapınızı azaltarak ve sunucunuzu yönetici oranına göre iyileştirerek veri merkezi maliyetlerini azaltın.
  • Gelişmiş iş sürekliliği için donanım ve uygulamaların kullanılabilirliğini artırın.
  • Operasyonel esneklik kazanın.
  • Masaüstü yönetilebilirliğini ve güvenliğini geliştirin.

VMware ESX / VMware ESXi

VMware ESXi, fiziksel bir sunucuya doğrudan yüklenen, amaca yönelik üretilmiş sunucu denetleyicisidir.VMware geniş ürün yelpazesi ile birçok sanallaştırma çözümleri sunmaktadır. Temel ürünleri kobi seviyesi işletmeler için belirli bir donanıma kadar ücretsiz olarak kullanma hakkı sağlarken, üst seviye sistemler için ek lisansa ihtiyaç duyulur.

Microsoft Hyper-V

Hyper-V, Windows’un tüm modern sürümlerinin yerleşik bir bileşenidir. Bu nedenle, Hyper-V’yi kullanmak için Microsoft’tan herhangi bir ek yazılım satın almanıza gerek yoktur. Modern bir Microsoft işletim sisteminiz varsa, Hyper-V’iniz zaten var. Hyper-V Microsoft’un geliştirdiği sanallaştırma yazılımıdır.

Bilgi Teknoloji Hizmetleri

BT Yönetilebilir Hizmetler

Janti Bilişim, sisteminizin her zaman çalışır durumda olmasını ve çalışanlarınızın verimliliğini artırmak için sürekli önleyici bakım ile zamanında teknik destek sağlar.
Detaylı Gör

Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti

Sistem Destek Hizmetleri (Kurumsal Bakım Anlaşması) süreç ve kapsamlarına genel bakış. Sistem destek hizmetleri ve hizmet kapsamları.
Detaylı Gör

Yedekleme ve Güvenlik

Güvenlik, yedekleme ve felaket kurtarma: BT kaynaklarının bilgilerinizi korumak için sunduğu bir stratejinin parçasıdır.
Detaylı Gör

Bulut Çözümleri

Bulut, maliyet tasarrufu, yüksek erişilebilirlik ve sistem kaynak ihtiyaçlarında esneklikte büyük avantajlar sunar. Kaynaklarınızı bu yenilikçi platforma taşımanıza yardımcı oluyoruz.
Detaylı Gör

Sanallaştırma ve Veri Yönetimi

Sanallaştırma, yıllar içinde ortaya çıkan en önemli ve yararlı yeniliklerden biridir.Janti Bilişim, teknoloji yatırımınızdan daha fazla yararlanabilmeniz için bir dizi sanallaştırma çözümleri sunar.
Detaylı Gör

Profesyonel Hizmetler

İşletmeniz için doğru teknolojiyi seçmek için yanınızdayız. Uzmanlarımız, maliyetleri optimize etmenize, riskleri azaltmanıza ve BT yatırımlarınızda hızlı bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olsun.
Detaylı Gör

Dijital Hizmetler

Web Tasarım

Web sitesi ve uygulama tasarımı, bir projenin ilk aşamalarında gerçekleştirilen tüm sıkı çalışmaların somut gerçekliğe dönüştüğü yerdir.
Detaylı Gör

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Ücretsiz potansiyel müşteriler en iyi potansiyel müşteridir ve organik SEO bunu gerçeğe dönüştürür. Google'da zirveye ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi birikimi projelerinize yansıtalım.
Detaylı Gör

Domain & Hosting

Üstün performans, güvenlik ve otomatik ölçeklendirme ile web hosting çözümleri sunuyoruz. Benzersiz İhtiyaçlarınız İçin Yüksek Güçlü Web Hosting!
Detaylı Gör