SEO

Web tasarımıtasarım fikirlerinin estetik bir bakış açısıyla, bir amaç için ve belirli kriterler ile yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulanmasına dönüşmesi işlemlerine verilen addır.

Arama Motoru Optimizasyonu ‘’Search Engine Optimization (SEO)’’ Arama motorlarının, sıralama algoritmalarına yönelik yapılan çalışmaları ifade etmektedir.

Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir.

İşletmeniz için muhteşem bir logoyu hak ediyorsunuz. Firmanızın için profesyonel ve özgün logo tasarımları yapıyoruz. Bir çok firmanın kurumsal markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde.

Ücretsiz potansiyel müşteriler en iyi potansiyel müşteridir ve organik SEO bunu gerçeğe dönüştürür. Organik SEO, kavramı ajansımızın temel bir bileşeni olmuştur. Google’da zirveye ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi birikimi projelerinize yansıtalım.

Web sitenizin arama motoru optimizasyonunu iyileştirmede yardıma mı ihtiyacınız var? Ekibimiz size SEO konusunda yardımcı olabilir…

Arama motoru optimizasyonu (SEO) Tanımı

Oldukça basit, SEO , web sitenizde ve arama motoru sonuç sayfalarında görünürlüğünü sağlamak için kullanabileceğiniz tüm yöntemler için terimdir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru kullanıcıları tarafından girilen bir dizi özel anahtar kelime veya kelimeler kombinasyonunda , arama motoru sonuç sayfalarının sonuçlarının doğal veya organik listelemelerde en yüksek konuma, sıralamaya ulaşmayı içerir.

İşinizi web üzerinden oluşturmak, özel web sitesi tasarımı ile başlar. Ancak, Google Arama’nın ilk sayfasında gerçekleşen tıklamaların %80’inden fazlası alabilmek için profesyonel bir arama motoru (SEO) pazarlama stratejisi şarttır. Bu yüzden, tasarladığımız ve geliştirdiğimiz her web sitesinin, tasarımdan yazılma, site yapısına ve tabii ki içeriğe kadar SEO merkezli bir yaklaşım izliyoruz.

SEO stratejisi oluşturma ve uygulama konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

SEO, Google arama sıralamalarında roket gibi yukarı yükselmek değildir. Arama motoru optimizasyonu başarısı ancak etkili, uzun vadeli ve organik SEO çalışmalarıyla mümkündür.Neyse ki, arama motoru optimizasyonu hakkında bilgi sahibi olmayı seviyoruz. Tüm web sitesi trafiğinin eşit şekilde oluşturulmadığını biliyoruz. Bu nedenle, SEO stratejinizin uzun vadeli iş hedeflerinizle uyumlu olduğundan emin olmak için sizinle birlikte çalışacağız ve rakiplerinize göz atarak detayları araştırmalar gerçekleştireceğiz. SEO uzmanlarımız, anahtar kelime açısından zengin SEO metin yazarlığı, bağlantı oluşturma, yerel arama pazarlaması ve tüm diğer şeyleri öğrenmek için zaman harcamayı tercih etmeyerek doğru müşterilere ve müşterilere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Daha nitelikli potansiyel müşterilere nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için İnternet pazarlama uzmanlarımızdan biriyle konuşmak için bugün bize ulaşın!

Kaliteli bir SEO stratejisi, hem yerel hem de global arama motoru sonuçlarına hakim olmanıza yardımcı olabilir.

  • SEO (Aram Motoru Optimizasyonu)
  • Profesyonel Anahtar Kelime Araştırma
  • Sayfa Optimizasyonu
  • Google Search Console Oluşturma
  • Google Analytics Yapılandırması
  • Anahtar Kelime Yoğunluğu İçerik Denetimi
  • İçerik Oluşturma + Strateji
  • Etkin Backlink Yapısı

SEO Hizmeti

Kaliteli bir SEO stratejisi, hem yerel hem de global arama motoru sonuçlarına hakim olmanıza yardımcı olabilir.

SEO Metin Yazarlığı

SEO ve Anahtar kelime açısından zengin içerik oluşturmanıza yardımcı olmak için buradayız.

SEO Danışmanlığı

Profesyonel SEO stratejinizi oluştururken yardıma mı ihtiyacınız var?

Dijital Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Web sitesi ve uygulama tasarımı, bir projenin ilk aşamalarında gerçekleştirilen tüm sıkı çalışmaların somut gerçekliğe dönüştüğü yerdir. Tüm platformlarda web sitenizin zirvelere ulaşmasına yardımcı olacak projeler oluşturmak için buradayız.
Detaylı Gör

Web Yazılım

Farklı kodlama dillerinde projeler üretiyor ve markanızı büyütmek için mükemmel teknolojiyi kullanıyoruz. Janti Bilişim ile projelerinizin zeminden en tepeye kadar kusursuzca inşa edileceğinden emin olabilirsiniz.
Detaylı Gör

Mobil Uygulama

Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir. Uygulamalarınız için yasal lisanslama ihtiyaçlarınız için bile önerilerimiz var. Bir sonraki mobil uygulamanız için anahtar teslim bir çözüm sunalım ve geliştirelim.
Detaylı Gör

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Ücretsiz potansiyel müşteriler en iyi potansiyel müşteridir ve organik SEO bunu gerçeğe dönüştürür. Organik SEO, kavramı ajansımızın temel bir bileşeni olmuştur. Google'da zirveye ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi birikimi projelerinize yansıtalım.
Detaylı Gör

Kurumsal Kimlik

Markanızı bir sonraki büyüme düzeyine taşıyın. Şirketinizin markalama yönergelerini birlikte belirleyerek, firmanız için benzersiz bir kişilik oluşturmak için çalışıyoruz. İsminizdeki duyguları tasarımlarımız ile kurumsal kimliğinize taşımaya biz hazırız, siz hazır mısınız?
Detaylı Gör

Logo Tasarımı

İşletmeniz için muhteşem bir logoyu hak ediyorsunuz. Firmanızın için profesyonel ve özgün logo tasarımları yapıyoruz. Bir çok firmanın kurumsal markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde.
Detaylı Gör

Broşür & Katalog Tasarımı

Gerçek müşteri kitlenizi hedefleyen bir katalog ve broşür tasarımı ile görsel bir stil oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Şirketler ve kuruluşlar için katalogların basımını tasarlıyor, ve içeriklerini oluşturuyoruz.
Detaylı Gör

Domain & Hosting

Üstün performans, güvenlik ve otomatik ölçeklendirme ile web hosting çözümleri sunuyoruz. Benzersiz İhtiyaçlarınız İçin Yüksek Güçlü Web Hosting!
Detaylı Gör

Diğer Hizmetlerimiz

...
Detaylı Gör

Bilgi Teknoloji Hizmetleri

Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti

Sistem Destek Hizmetleri (Kurumsal Bakım Anlaşması) süreç ve kapsamlarına genel bakış. Sistem destek hizmetleri ve hizmet kapsamları.
Detaylı Gör

Bulut Çözümleri

Bulut, maliyet tasarrufu, yüksek erişilebilirlik ve sistem kaynak ihtiyaçlarında esneklikte büyük avantajlar sunar. Kaynaklarınızı bu yenilikçi platforma taşımanıza yardımcı oluyoruz.
Detaylı Gör

Profesyonel Hizmetler

İşletmeniz için doğru teknolojiyi seçmek için yanınızdayız. Uzmanlarımız, maliyetleri optimize etmenize, riskleri azaltmanıza ve BT yatırımlarınızda hızlı bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olsun.
Detaylı Gör