Sistem Destek Danışmanlık

Web tasarımıtasarım fikirlerinin estetik bir bakış açısıyla, bir amaç için ve belirli kriterler ile yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulanmasına dönüşmesi işlemlerine verilen addır.

Arama Motoru Optimizasyonu ‘’Search Engine Optimization (SEO)’’ Arama motorlarının, sıralama algoritmalarına yönelik yapılan çalışmaları ifade etmektedir.

Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir.

İşletmeniz için muhteşem bir logoyu hak ediyorsunuz. Firmanızın için profesyonel ve özgün logo tasarımları yapıyoruz. Bir çok firmanın kurumsal markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde.

İş zorluklarını çözmek için teknolojiyi bir araç olarak kullanmak gerekir.

İşinizde kullanmanız gereken teknolojiye gelince, tüm seçenekleri anlamanız zor olabilir ve bu yüzden Janti Bilişim Bilgi Teknolojilerinden sistem destek hizmeti alabilirsiniz.Janti Bilişim BT danışmanları, şirketiniz için yeni bir teknoloji önermeden önce işletmenizi ve iş akışınızı araştıracak.

Başarılı teknoloji danışmanlığı (sistem danışmanlığı), müşterinin gerekliliklerini ve işlerini, teknolojinin eldeki problemleri nasıl çözeceği konusundaki derin bir anlayışla birleştiğinden açık bir şekilde anlaşılmaktadır. Janti Bilişim sistem destek ekibi, yıllarca müşteri sorunları ile ilgilenen ve çözen deneyimli, eğitimli sistem mühendislerden oluşmaktadır.

Mühendislerimiz tasarımın sadeliğini vurgular. Yalnızca müşterinin neye ihtiyaç duyduğunu öneriyoruz ve kurumun nasıl değişebileceğini ve büyüyebileceğini düşünüyoruz, böylece çözümün ölçeklenebilirliğini ve esnekliğini tasarlayabiliriz.

Janti Bilişim Teknolojileri aşağıdaki ürün deneyimlerine sahiptir:

  • Microsoft Windows Server
  • Microsoft Exchange Server
  • Microsoft SQL Server
  • Microsoft HyperV
  • VMWare
  • SonicWALL, Watchguard, Fortinet ve Cisco firewall’lar dahil olmak üzere önde gelen endüstri güvenliği ve yönlendirici ürünleri
  • Dell Equallogic ve Hewlett Packard MSA serisi dahil olmak üzere önde gelen endüstri veri depolama ürünleri.

Kurumsal Çözümler

Özel gereksinimleriniz için tasarlanan çözümler. Bilinen teknoloji standartları ve en iyi uygulamalara dayanarak, çeşitli satıcıları ihtiyaçlarınızı karşılamada esneklik için kullanıyoruz.

Tam BT Hizmetleri

Yazılım uygulamalarınızı hassas ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. Bilgisayar ağınızı tasarlayabilir ve kurabilir ve altyapınızı koruyabiliriz

Bilgi Teknoloji Hizmetleri

BT Yönetilebilir Hizmetler

Janti Bilişim, sisteminizin her zaman çalışır durumda olmasını ve çalışanlarınızın verimliliğini artırmak için sürekli önleyici bakım ile zamanında teknik destek sağlar.
Detaylı Gör

Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti

Sistem Destek Hizmetleri (Kurumsal Bakım Anlaşması) süreç ve kapsamlarına genel bakış. Sistem destek hizmetleri ve hizmet kapsamları.
Detaylı Gör

Yedekleme ve Güvenlik

Güvenlik, yedekleme ve felaket kurtarma: BT kaynaklarının bilgilerinizi korumak için sunduğu bir stratejinin parçasıdır.
Detaylı Gör

Bulut Çözümleri

Bulut, maliyet tasarrufu, yüksek erişilebilirlik ve sistem kaynak ihtiyaçlarında esneklikte büyük avantajlar sunar. Kaynaklarınızı bu yenilikçi platforma taşımanıza yardımcı oluyoruz.
Detaylı Gör

Sanallaştırma ve Veri Yönetimi

Sanallaştırma, yıllar içinde ortaya çıkan en önemli ve yararlı yeniliklerden biridir.Janti Bilişim, teknoloji yatırımınızdan daha fazla yararlanabilmeniz için bir dizi sanallaştırma çözümleri sunar.
Detaylı Gör

Profesyonel Hizmetler

İşletmeniz için doğru teknolojiyi seçmek için yanınızdayız. Uzmanlarımız, maliyetleri optimize etmenize, riskleri azaltmanıza ve BT yatırımlarınızda hızlı bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olsun.
Detaylı Gör

Dijital Hizmetler

Web Tasarım

Web sitesi ve uygulama tasarımı, bir projenin ilk aşamalarında gerçekleştirilen tüm sıkı çalışmaların somut gerçekliğe dönüştüğü yerdir.
Detaylı Gör

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Ücretsiz potansiyel müşteriler en iyi potansiyel müşteridir ve organik SEO bunu gerçeğe dönüştürür. Google'da zirveye ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi birikimi projelerinize yansıtalım.
Detaylı Gör

Domain & Hosting

Üstün performans, güvenlik ve otomatik ölçeklendirme ile web hosting çözümleri sunuyoruz. Benzersiz İhtiyaçlarınız İçin Yüksek Güçlü Web Hosting!
Detaylı Gör