Web Yazılım

Web tasarımıtasarım fikirlerinin estetik bir bakış açısıyla, bir amaç için ve belirli kriterler ile yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulanmasına dönüşmesi işlemlerine verilen addır.

Arama Motoru Optimizasyonu ‘’Search Engine Optimization (SEO)’’ Arama motorlarının, sıralama algoritmalarına yönelik yapılan çalışmaları ifade etmektedir.

Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir.

İşletmeniz için muhteşem bir logoyu hak ediyorsunuz. Firmanızın için profesyonel ve özgün logo tasarımları yapıyoruz. Bir çok firmanın kurumsal markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde.

Farklı kodlama dillerinde projeler üretiyor ve markanızı büyütmek için mükemmel teknolojiyi kullanıyoruz.

Yazılım ekibimiz projelerinizdeki  ihtiyaçlarınızı değerlendirerek, uygun altyapıyı belirleyecek ve yıllara dayanan uzmanlık temelinde size tavsiyelerde bulunacaktır. Seçkin  yazılım geliştiricilerden oluşan kusursuz bir ekip olarak, ilgili tüm kodlama dillerinde kod yazabiliriz.

Janti Bilişim ile projelerinizin zeminden en tepeye kadar kusursuzca inşa edileceğinden emin olabilirsiniz.

Web site yazılım geliştirme sürecimiz; verimlilik ve yüksek kalite için tam on yıldır sürekli geliştiriyoruz.

Özel web sitesi geliştirme hizmetleri

Uzman ve tecrübeli yazılım geliştirme ekibimiz, çeşitli programlama dillerinde uzmandır ve responsive web sitesi geliştirmeden, e-ticaret web sitelerine, özel uygulama ve proje geliştirme, üçüncü taraf uygulamalarını, tasarımlarını entegre etme ve bu alanda daha fazla ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

Web yazılım hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bilgi almak için bugün bize ulaşın!

Web sitelerine güzel tasarımlı, estetik, SEO optimize edilmiş ve özel geliştirilmiş CMS çözümleri oluşturma konusunda yıllar boyu kanıtlanmış deneyime sahibiz.

Günümüzün dinamik pazarında, şirketinizin hizmet ve ürünlerinin en güncel internet teknolojilerine erişiminin olması hayati önem taşımaktadır. Web geliştirme çözümlerimiz iş süreçleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilmekte, işinizi daha sorunsuz ve daha verimli bir şekilde yürütmeniz için bir çözüm yolu sunmaktadır. Şirketinizin çevrimiçi altyapısının güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için gerekli önlemleri alır ve uygularız.

Kullanıcı dostu ve güvenli web yazılımları geliştiriyoruz

Web yazılım ekibimiz, son kullanıcıların bakış açısına odaklanıyor ve bu sayede kullanıcı dostu web yazılım projeleri geliştiriyor. Üst düzey proje yöneticileri liderliğinde, güvenliği ve hızı bir arada sağlamak için sürekli ve düzenli olarak yazılım projelerinde incelemeler gerçekleştiriyoruz. Her zaman güncel web yazılımına sahip olun.

Günümüz teknolojisinin en iyisine göre odaklanmış olarak hazırlanan web yazılımlarımız, ileride muhtemel güncelleme işlemlerine karşı daima hazırdır. Bu sayede tüm müşterilerimiz web yazılımlarında yapılan güncellemelere kolay, hızlı ve ücretsiz olarak sahip olurlar.

Dijital Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Web sitesi ve uygulama tasarımı, bir projenin ilk aşamalarında gerçekleştirilen tüm sıkı çalışmaların somut gerçekliğe dönüştüğü yerdir. Tüm platformlarda web sitenizin zirvelere ulaşmasına yardımcı olacak projeler oluşturmak için buradayız.
Detaylı Gör

Web Yazılım

Farklı kodlama dillerinde projeler üretiyor ve markanızı büyütmek için mükemmel teknolojiyi kullanıyoruz. Janti Bilişim ile projelerinizin zeminden en tepeye kadar kusursuzca inşa edileceğinden emin olabilirsiniz.
Detaylı Gör

Mobil Uygulama

Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir. Uygulamalarınız için yasal lisanslama ihtiyaçlarınız için bile önerilerimiz var. Bir sonraki mobil uygulamanız için anahtar teslim bir çözüm sunalım ve geliştirelim.
Detaylı Gör

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Ücretsiz potansiyel müşteriler en iyi potansiyel müşteridir ve organik SEO bunu gerçeğe dönüştürür. Organik SEO, kavramı ajansımızın temel bir bileşeni olmuştur. Google'da zirveye ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi birikimi projelerinize yansıtalım.
Detaylı Gör

Kurumsal Kimlik

Markanızı bir sonraki büyüme düzeyine taşıyın. Şirketinizin markalama yönergelerini birlikte belirleyerek, firmanız için benzersiz bir kişilik oluşturmak için çalışıyoruz. İsminizdeki duyguları tasarımlarımız ile kurumsal kimliğinize taşımaya biz hazırız, siz hazır mısınız?
Detaylı Gör

Logo Tasarımı

İşletmeniz için muhteşem bir logoyu hak ediyorsunuz. Firmanızın için profesyonel ve özgün logo tasarımları yapıyoruz. Bir çok firmanın kurumsal markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde.
Detaylı Gör

Broşür & Katalog Tasarımı

Gerçek müşteri kitlenizi hedefleyen bir katalog ve broşür tasarımı ile görsel bir stil oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Şirketler ve kuruluşlar için katalogların basımını tasarlıyor, ve içeriklerini oluşturuyoruz.
Detaylı Gör

Domain & Hosting

Üstün performans, güvenlik ve otomatik ölçeklendirme ile web hosting çözümleri sunuyoruz. Benzersiz İhtiyaçlarınız İçin Yüksek Güçlü Web Hosting!
Detaylı Gör

Diğer Hizmetlerimiz

...
Detaylı Gör

Bilgi Teknoloji Hizmetleri

Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti

Sistem Destek Hizmetleri (Kurumsal Bakım Anlaşması) süreç ve kapsamlarına genel bakış. Sistem destek hizmetleri ve hizmet kapsamları.
Detaylı Gör

Bulut Çözümleri

Bulut, maliyet tasarrufu, yüksek erişilebilirlik ve sistem kaynak ihtiyaçlarında esneklikte büyük avantajlar sunar. Kaynaklarınızı bu yenilikçi platforma taşımanıza yardımcı oluyoruz.
Detaylı Gör

Profesyonel Hizmetler

İşletmeniz için doğru teknolojiyi seçmek için yanınızdayız. Uzmanlarımız, maliyetleri optimize etmenize, riskleri azaltmanıza ve BT yatırımlarınızda hızlı bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olsun.
Detaylı Gör