Yedekleme Kurtarma Güvenlik

Web tasarımıtasarım fikirlerinin estetik bir bakış açısıyla, bir amaç için ve belirli kriterler ile yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulanmasına dönüşmesi işlemlerine verilen addır.

Arama Motoru Optimizasyonu ‘’Search Engine Optimization (SEO)’’ Arama motorlarının, sıralama algoritmalarına yönelik yapılan çalışmaları ifade etmektedir.

Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir.

İşletmeniz için muhteşem bir logoyu hak ediyorsunuz. Firmanızın için profesyonel ve özgün logo tasarımları yapıyoruz. Bir çok firmanın kurumsal markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde.

Herhangi bir bilgi teknolojileri sağlayıcısının sunduğu en önemli hizmet, müşterilerini güvende tutmaktır. Güvenlik, yedekleme ve felaket kurtarma: BT kaynaklarının bilgilerinizi korumak için sunduğu bir stratejinin parçasıdır.

Felaket kurtarma (Disaster Recovery), bir organizasyonu önemli olumsuz olayların etkilerinden korumayı amaçlayan bir güvenlik planlama alanıdır. Disaster Recovery, bir organizasyonun bir felaket sonrasında kritik görevlerini hızlı bir şekilde sürdürebilmesini sağlar.

Şirketinizin verileri iş operasyonları için kritik öneme sahiptir. İşletmeniz için yedeklilik, izleme, destek ve kurtarma işlemleriyle profesyonel bir yedekleme çözümünüz olduğundan emin olun. Verilerinizi korumak, güvende tutmak ve eksiksiz tam bir yedekleme çözümleri uyguluyoruz.

Bilgi işinize güç sağlar ve doğal afetler, kötü niyetli saldırılar veya kullanıcı hataları günlük işlemleri aksatabilir (hatta durdurabilir). Profesyonel olarak yönetilen veriler, iş büyümesinin anahtarıdır ve önemli kesintiler bunu ciddi şekilde etkileyebilir.

Oluşabilecek felaket durumları, siber saldırılardan ekipman arızalarına ve doğal afetlere kadar organizasyondaki sistemi risk altına sokan herhangi bir şey olabilir. Felaket kurtarma planı ile hedef, bir işletmenin mümkün olduğu kadar normal çalışmaya devam etmesini sağlamaktır. Felaket kurtarma süreci planlama ve test etmeyi içerir ve işlemleri geri yüklemek için ayrı bir fiziksel yapı içerebilir.

Günlük yedeklemelerin ötesine geçin. Sistemleriniz sürekli olarak yedeklenir,  (açık dosyalar da dahil olmak üzere) kaydeder.

Yedekleme, verilerinizin başka bir cihazdaki veya başka bir konumdaki bir kopyasıdır. Yedeklemeler genellikle günlük olarak gerçekleştirilir. O günün verileri orijinal verilerden kopyalanır ve saklanır. Yedekleme çözümü, hızlı bir şekilde çevrimiçi olması gerekmediği ve bazı verileri (saat/gün) kaybetmeyi göze alabileceğiniz sistemler için uygun olacaktır. Bir yedekleme sistemi, yalnızca zaman içinde belirlenen bir noktaya geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Disaster Recovery (Felaket Kurtarma)

Felaket Kurtarma bir yedeğe sahip olmaktan çok daha fazlasıdır. Disaster Recovery çözümleri, birincil sistem yapısında bir arıza veya beklenmedik problemler oluştuğunda otomatik olarak devreye giren bir sisteme kadar birçok şekilde olabilir. Disaster Recovery (Felaket Kurtarma), iş sürekliliğinin bir parçasıdır. Felaket kurtarma, tüm dosyaları ve verileri kolayca ve hızlı bir şekilde kurtarma gücü ve işinizin çalışmaya devam etme yeteğinidir.

Bilgi Teknoloji Hizmetleri

BT Yönetilebilir Hizmetler

Janti Bilişim, sisteminizin her zaman çalışır durumda olmasını ve çalışanlarınızın verimliliğini artırmak için sürekli önleyici bakım ile zamanında teknik destek sağlar.
Detaylı Gör

Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti

Sistem Destek Hizmetleri (Kurumsal Bakım Anlaşması) süreç ve kapsamlarına genel bakış. Sistem destek hizmetleri ve hizmet kapsamları.
Detaylı Gör

Yedekleme ve Güvenlik

Güvenlik, yedekleme ve felaket kurtarma: BT kaynaklarının bilgilerinizi korumak için sunduğu bir stratejinin parçasıdır.
Detaylı Gör

Bulut Çözümleri

Bulut, maliyet tasarrufu, yüksek erişilebilirlik ve sistem kaynak ihtiyaçlarında esneklikte büyük avantajlar sunar. Kaynaklarınızı bu yenilikçi platforma taşımanıza yardımcı oluyoruz.
Detaylı Gör

Sanallaştırma ve Veri Yönetimi

Sanallaştırma, yıllar içinde ortaya çıkan en önemli ve yararlı yeniliklerden biridir.Janti Bilişim, teknoloji yatırımınızdan daha fazla yararlanabilmeniz için bir dizi sanallaştırma çözümleri sunar.
Detaylı Gör

Profesyonel Hizmetler

İşletmeniz için doğru teknolojiyi seçmek için yanınızdayız. Uzmanlarımız, maliyetleri optimize etmenize, riskleri azaltmanıza ve BT yatırımlarınızda hızlı bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olsun.
Detaylı Gör

Dijital Hizmetler

Web Tasarım

Web sitesi ve uygulama tasarımı, bir projenin ilk aşamalarında gerçekleştirilen tüm sıkı çalışmaların somut gerçekliğe dönüştüğü yerdir.
Detaylı Gör

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Ücretsiz potansiyel müşteriler en iyi potansiyel müşteridir ve organik SEO bunu gerçeğe dönüştürür. Google'da zirveye ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi birikimi projelerinize yansıtalım.
Detaylı Gör

Domain & Hosting

Üstün performans, güvenlik ve otomatik ölçeklendirme ile web hosting çözümleri sunuyoruz. Benzersiz İhtiyaçlarınız İçin Yüksek Güçlü Web Hosting!
Detaylı Gör